Zootehnie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zootehnie

Forum de batut campii pe zootehnie. Uneori pertinet...alteori pe langa...uneori cu scop...alteori fara...uneori din pasiune...alteori din plictis...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ferma de vaci

Go down 
2 posters
AuthorMessage
letcanu




Posts : 1
Join date : 2010-06-30

Ferma de vaci Empty
PostSubject: Ferma de vaci   Ferma de vaci Icon_minitimeWed Jun 30, 2010 5:10 am

Buna ziua,ma numesc Pop Florin,locuiesc intr-o comuna din judetul Salaj si as dori niste informatii despre o investitie intr-o ferma de vaci de lapte.M-ar interesa pentru inceput o ferma de 50 de vaci de lapte cu oportunitatea de marire pana la 100 in viitor.As dori daca se poate o sugestie de firma cu care sa iau legatura si care sa ma ajute sa obtin si finantare.Am inteles ca exista o firma in Baia Mare,se numeste SC.MAX AGROTEHNIC.SRL,credeti ca ar fi o decizie buna sa iau legatura cu firma aceasta in legatura cu proiectul meu?
Va multumesc!
O zi buna!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 582
Join date : 2008-10-01

Ferma de vaci Empty
PostSubject: Re: Ferma de vaci   Ferma de vaci Icon_minitimeWed Jun 30, 2010 5:46 am

Salut Florin si bine ai venit pe forumul nostru!

Personal nu cunosc firma mentionata de tine, dar cu siguranta in domeniul asta sunt foarte multe firme.
Ti-as recomanda sa le ceri celor de la Agentia Nationala de Consultanta Agricola proiectul tip pe care il au "Proiect model Fermă mixtă – 50ha culturi de câmp şi creşterea vacilor de lapte" , "Proiect tip Fermă de vaci destinată producţiei de lapte (20 de capete)" sau "Proiect tip Fermă de vaci destinată producţiei de lapte (50 de capete)".

Proiectele se distribuie gratuit, tot ceea ce trebuie sa faci este sa le scrii un email la adresa: asistentaanca@yahoo.com

Este posibil ca tot la ei sa gasesti si recomandari in ceea ce priveste firma de consultanta, probabil ca au o baza de date cu cele din zona ta. Sau cel putin ar trebui sa aiba... Smile
Back to top Go down
https://zootehnie.forumotion.com
 
Ferma de vaci
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vaci de lapte - site
» Adapost pentru 30 de vaci - presa
» Ferma zootehnica familiala - PRESA
» ferma capre
» ferma capre

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zootehnie :: Diverse :: CRESTEREA ANIMALELOR IN SISTEM GOSPODARESC-
Jump to: