Zootehnie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zootehnie

Forum de batut campii pe zootehnie. Uneori pertinet...alteori pe langa...uneori cu scop...alteori fara...uneori din pasiune...alteori din plictis...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Icre embrionate

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ioan72




Posts : 2
Join date : 2011-05-23

Icre embrionate  Empty
PostSubject: Icre embrionate    Icre embrionate  Icon_minitimeWed May 25, 2011 10:34 am

Va salut.As dori sa va intreb de unde se pot achizitiona icre embrionate all-female din Danemarca.La ce pret se ridica 1000 de icre.Se pot achizitiona in tot timpul anului?Astept raspunsurile voastre.Multumesc.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 582
Join date : 2008-10-01

Icre embrionate  Empty
PostSubject: Re: Icre embrionate    Icre embrionate  Icon_minitimeSun May 29, 2011 1:18 pm

Care este avantajul de a cumpara icre embrionate si nu direct puiet?
Back to top Go down
https://zootehnie.forumotion.com
ioan72




Posts : 2
Join date : 2011-05-23

Icre embrionate  Empty
PostSubject: Re: Icre embrionate    Icre embrionate  Icon_minitimeMon May 30, 2011 9:10 am

Nu cred ca ar fi un avantaj dar nu stiu daca aici in RO se gaseste puiet pe tot parcursul anului.Daca aveti ceva informatii va rog sa le detaliati.Multumesc.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 582
Join date : 2008-10-01

Icre embrionate  Empty
PostSubject: Re: Icre embrionate    Icre embrionate  Icon_minitimeMon May 30, 2011 11:17 am

Cred ca amicul acvabio ne poate lamuri in problema asta mai bine. Sa speram ca ne mai viziteaza Smile
Back to top Go down
https://zootehnie.forumotion.com
Sponsored content





Icre embrionate  Empty
PostSubject: Re: Icre embrionate    Icre embrionate  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Icre embrionate
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zootehnie :: Zootehnie Speciala :: Acvacultura si pescuit-
Jump to: